Türkiye’de solo dans disiplininde ilk kez gerçekleşecek olan Solo Çağdaş Dans Festivali, 25 ulusal ve uluslararası dansçının katılımıyla 29-30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde Ankara CerModern açık hava sahnesinde izleyiciyle buluşacak.

 

Çağdaş dans disiplini içerisinde çok özel bir yeri olan solo dans; beden, felsefe ve estetik yönleriyle dansın diğer sanat disiplinleriyle ilişkisini ön plana çıkarıyor. Üç gün sürecek etkinlik kapsamında Türkiye’den katılacak 10 dansçının yanı sıra Fransa, ABD, Finlandiya, Meksika, İtalya, Almanya, Ukrayna, İsrail, Avustralya, Lübnan, Polonya ve Avusturya’dan dansçılar yer alacak. Festivalde bireysel temsillerinin yanı sıra, atölye çalışmaları, söyleşiler, müzik dinletileri gerçekleştirilecek.

 

Festival ve çalıştaylar hakkında daha fazla bilgi için, lütfen solodancefestival@cermodern.org  ile iletişime geçin.

 

 

www.solodans.com

 

 

Solo Çağdaş Dans Festivali

29 Haziran  - 1 Temmuz 2018

Program:

29 Haziran Cuma

Açılış Konuşmaları

Açılış Solo Dans Performansı

Solo Performansları

 

30 Haziran Cumartesi

Solo performansları

DJ Performansı

 

1 Temmuz Pazar

Solo Performanslar

Kapanış Performansı

After Party

 

Festival süresince dans ile eğlence hiç eksik olmayacak! Solo dans gösterileri aralarında DJ performansları, yiyecek, içecek ile birlikte festival bir parti havasında devam edecektir.

 

29-30 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında 3 veya 4 uluslararası koreografı tarafından dans atölyeleri verilecektir.  Kontenjan sınırlıdır. Saat ve atölye programı ve kayıt bilgileri çok  yakında belirlenecektir.

Festival Destekçileri

Ana Sponsorluğunda

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI