Gurme Festivali

ANKARA'NIN EN LEZZETLİ FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI.

 

Ankara bugünlerde en renkli ve en lezzetli festivaline hazırlanıyor. 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Cermodern'de organize edilecek Gurme Festivali bu yıl ilk kez düzenleniyor.

 

Yöresel ve dünya mutfaklarından tatların tek çatı altında buluşacağı eşsiz bir lezzet şöleni olan Gurme Festivali'nde ulusal ve uluslarası şeflerin yapacağı atölyelerin yanı sıra; yarışmalar, sohbetler, konserler, dans gösterileri ve birçok sürpriz ile katılımcalara eşsiz bir deneyim yaşatılacak.

 

Ülkemizde ve yurtdışında birçok festivali organize eden Grapevent, "Festival" kavramına ezber bozan bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

 

Festivalde restoranlar, cafeler, gıda üreticileri, gıda ticareti ve sektörel yayın yapan firmalar, doğal ve organik gıda üretimi ve ticareti yapan şirketler, franchise vermek isteyen markalar, mutfak gereçleri ve sofra ve sunum malzemesi üreticileri, aşçılık ve mutfak okulları ve içecek firmaları yerini alıyor olacak.

 

Festivalin Anneler Günü'ne denk gelmesi sebebiyle organize edilecek olan "Annem İçin Mutfaktayım" yarışması ise festivalin büyük ilgi gören kısımlarından bir diğeri.

 

Sınırlı sayıda bilet satışının gerçekleşeceği organizasyonla ilgili tüm detayları www.gurmefestivali.com ya da Gurme Festivali'nin sosyal medya sayfalarından takip edebilirsiniz. Biletler  biletix'de..

 

13-14 Mayıs 2017

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI