Etkinlikler

+

Ata Marin Band & Duende Flamenco

26 Kasım November 2017  20:00

İstanbul ve Ankara'da rumba flamenka tarzında şarkıların ve Gipsy Kings'in parçalarının popüler ve birbirinden güzel örneklerini icra etmekte olan Ata Marin Band ve Duende Flamenco, RUMBA FLAMENCA projesi ile enerjilerini birleştirerek Türkiye'nin flamenko alanındaki önemli sanatçılarını aynı sahnede buluşturuyor. Proje ilk kez 11. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali kapsamında izleyiciyle buluşacak.

 

ATA MARİN BAND

Müzikal birlikteliklerini son 5 yıldır Türkiye'nin seçkin mekanlarında sahne alarak sürdüren Ata Marin Band; bir çok müzik tarzını kendi müzikal anlayışı ile birleştirerek, 10'dan fazla farklı dünya dilinde ve özellikle de Flamenko müziğin akustik anlayışı ile sentezleyerek Latin ezgilerinden Akustik Pop’a, Grek melodilerinden, İtalyanca ve Türkçe parçalara kadar uzanan geniş bir yelpazeden dinleyicilerine seslenmektedir. Türkiye'deki flamenko müziğinin en önemli solist temsilcilerinden olan Ata Marin öncülüğünde kurulan grup; Tomatito, Gipsy Kings Heritage, El Pirana, Giovanni Hidalgo, Sergio di Finizo ve Antonio Ortiz gibi dünyaca ünlü usta müzisyenlerle ortak çalışmalara da imza atmıştır.

Ata Erdoğrul: Vokal - Gitar

Doruk Okuyucu: Gitar

Kerem Kırca: Perküsyon

 

DUENDE FLAMENCO

2007 yılında Ankaralı dört müzisyen tarafından kurulan Duende Flamenco on yıldır Ankara ve Türkiye'nin farklı yerlerinde konserler ve performanslar sergilemektedir. Klasik ve modern flamenkonun seçkin örneklerini ustalıkla sunan Duende, performansları sırasında Türkiye ve Dünyanın önemli flamenko dansçıları ile birlikte de sahne almaktadır.

Burak Altuni: Vokal - Gitar

Ceyhun Güneş: Gitar-Vokal

Gökhan Bilek: Bas Gitar

Mehmed Mert Baycan: Perküsyon

Bilet için:

hakkımızda

üyelik

hizmetler

iletişim

ziyaret

CerBlog

TR I

EN

Ziyaret

İletişim

Yönetim

DAHA FAZLASI